Akademie pro radost 2. 12. 2019

Srdečně vás zveme na akademii, která se uskuteční v pondělí 2. prosince 2019 od 14:30 hodin ve Slováckém divadle. Pozvánku najdete po kliknutí na nadpis této zprávy.

Masterchef

Žáci z “rehabilitačních tříd” si vyzkoušeli připravit pravé obložené chlebíčky.

Listopad jsme přivítali tím nejlepším způsobem, připravovali jsme nejoblíbenější pokrm nás všech, a tím je určitě obložený chlebíček.

Od rána se žáci ve svých třídách činili, míchali pomazánky, krájeli potřebné ingredience, mazali, zdobili a samozřejmě vše ochutnávali.

Poté se všichni kuchaříci sešli v jídelně školy, kde zasedala odborná porota ve složení -  paní Hráčková, paní  Taťáková a paní Valentová jako předsedkyně poroty. Zkušené a přísné porotkyně hodnotily vzhled, vůni a hlavně chuť pěti vzorků.

Vítězem 1. kola Masterchefa v naší škole jsme se nakonec stali všichni zúčastnění, neboť dle slov poroty všechny chlebíčky byly čerstvé,  oku lahodící a chuťově zcela vyvážené. Pouze jedna hodnotící později přiznala, že na vzorku č. 6 ji chyběla sterilizovaná okurka, což byla pro ni zásadní chyba 🧐.

Na celé naše páteční vaření se můžete podívat ve fotogalerii.