Zápis žáků prvního ročníku na školní rok 2020/2021 1. 1. 2020

Zápis do 1. ročníku základní školy a základní školy speciální se uskuteční ve středu 22. dubna 2020. Podrobnější informace po kliknutí na nadpis článku.

Proč vybrat pro své dítě právě naši školu? 1. 1. 2020

Masterchef

Žáci z “rehabilitačních tříd” si vyzkoušeli připravit pravé obložené chlebíčky.

Listopad jsme přivítali tím nejlepším způsobem, připravovali jsme nejoblíbenější pokrm nás všech, a tím je určitě obložený chlebíček.

Od rána se žáci ve svých třídách činili, míchali pomazánky, krájeli potřebné ingredience, mazali, zdobili a samozřejmě vše ochutnávali.

Poté se všichni kuchaříci sešli v jídelně školy, kde zasedala odborná porota ve složení -  paní Hráčková, paní  Taťáková a paní Valentová jako předsedkyně poroty. Zkušené a přísné porotkyně hodnotily vzhled, vůni a hlavně chuť pěti vzorků.

Vítězem 1. kola Masterchefa v naší škole jsme se nakonec stali všichni zúčastnění, neboť dle slov poroty všechny chlebíčky byly čerstvé,  oku lahodící a chuťově zcela vyvážené. Pouze jedna hodnotící později přiznala, že na vzorku č. 6 ji chyběla sterilizovaná okurka, což byla pro ni zásadní chyba 🧐.

Na celé naše páteční vaření se můžete podívat ve fotogalerii.