Zápis žáků prvního ročníku na školní rok 2020/2021 1. 1. 2020

Zápis do 1. ročníku základní školy a základní školy speciální se uskuteční ve středu 22. dubna 2020. Podrobnější informace po kliknutí na nadpis článku.

Proč vybrat pro své dítě právě naši školu? 1. 1. 2020

Valentýnské dílničky

Společné tvoření žáků IV. a V. třídy s dětmi ze ZŠ UNESCO.

Po úspěšných vánočních a velikonočních dílničkách v minulých letech jsme se letos rozhodli tvořit i v rámci jiných netradičních svátků. Na podzim to byl Halloween a teď tolik diskutovaný Valentýn. U nás se tento svátek teprve zabydluje, ale podstatný je jeho význam, a tím je oslava lásky.

Někteří malí umělci prozradili, že jsou do někoho zamilovaní, ale naprostá většina se rozhodla své výtvory věnovat mamince.

Děti z 5.C ZŠ UNESCO byly jako vždy perfektně připravené a pod jejich vedením naši žáci tvořili krásné valentýnské dekorace, záložky, obrázky a zápichy.

Moc děkujeme paní učitelce Miloslavě Ondráčkové za nápad a realizaci dnešního společně stráveného tvoření.