Proč vybrat pro své dítě právě naši školu? 1. 1. 2020

Valentýnské dílničky

Společné tvoření žáků IV. a V. třídy s dětmi ze ZŠ UNESCO.

Po úspěšných vánočních a velikonočních dílničkách v minulých letech jsme se letos rozhodli tvořit i v rámci jiných netradičních svátků. Na podzim to byl Halloween a teď tolik diskutovaný Valentýn. U nás se tento svátek teprve zabydluje, ale podstatný je jeho význam, a tím je oslava lásky.

Někteří malí umělci prozradili, že jsou do někoho zamilovaní, ale naprostá většina se rozhodla své výtvory věnovat mamince.

Děti z 5.C ZŠ UNESCO byly jako vždy perfektně připravené a pod jejich vedením naši žáci tvořili krásné valentýnské dekorace, záložky, obrázky a zápichy.

Moc děkujeme paní učitelce Miloslavě Ondráčkové za nápad a realizaci dnešního společně stráveného tvoření.