Nové: Zápis žáků prvního ročníku na školní rok 2020/2021 1. 4. 2020

Nové informace k zápisu do 1. ročníku základní školy a základní školy speciální najdete po kliknutí na nadpis článku.

Proč vybrat pro své dítě právě naši školu? 1. 1. 2020

V zdravém těle zdravý duch

Žáci IV. a V. třídy si protáhli tělo při hodině TV.

V jedné z našich posledních hodin TV ve sportovní hale jsme si vyzkoušeli postupně několik pohybových aktivit. Nejdříve jsme se rozklusali a rozcvičili, poté jsme si zasoutěžili v družstvech spolu s kamarády z jiných tříd, následovalo koordinační cvičení s padákem a na závěr hodiny jsme hráli florbal.

Hodina měla přirozený spád a všichni žáci se aktivně zapojovali do těchto aktivit. Největší úspěch podle očekávání sklidil florbal, kdy se všichni postupně vystřídali a měli nefalšovanou radost ze hry.