Oznámení o provozu Základní školy a Mateřské školy Uherské Hradiště, Šafaříkova v období hlavních prázdnin 22. 6. 2020

Oznámení ředitele školy zobrazíte kliknutím na nadpis tohoto článku.

Proč vybrat pro své dítě právě naši školu? 1. 1. 2020

Školkáčci nezahálí

Děti z naší mateřské školy pilně pracují i doma.

Děti z naší mateřské školy jsou vinou nepříznivé situace v celé České Republice již více než měsíc doma se svými rodiči.

Naše dětičky jsou však velmi zvídavé a aby jim nebyla příliš dlouhá chvíle, posílají jim paní učitelky prostřednictvím emailu každý týden pár námětů na činnosti, které mohou společně doma provádět a jak si ukrátit čas, než bude mateřská škola znovu otevřená.

Jak se jim tyto dobrovolné úkoly daří plnit nám zasílají na fotografiích. Společně se tak na ně můžeme podívat do naší fotogalerie.

Všichni se moc těšíme, až zase budeme zase spolu.