Proč vybrat pro své dítě právě naši školu? 1. 1. 2021

Cvičný požární poplach

Žáci naší školy si opět vyzkoušeli cvičnou evakuaci.

Ještě než se stihli pustit do učení, si žáci naší školy hned v pondělí ráno prakticky oživili pravidla chování při požáru a evakuaci.

Ve škole proběhl cvičný požární poplach.

Žáci se velmi disciplinovaně pod dozorem třídních učitelů přesunuli na smluvené shromaždiště, kde vyčkali do ukončení celé akce. Následovala kontrola všech přítomných tříd a zaměstnanců školy.

S povídáním o hasičích, o jejich práci a s hasičským sportem jsme pokračovali v průběhu celého dne. Zvládli jsme několik disciplín a nechybělo ani krátké opakování důležitých telefoních čísel.