O právech lidí s postižením 1. 1. 2023

Vzdělávání dětí a žáků se vzácnými onemocněními 1. 1. 2023

Mikulášské sportování

Spolupráce s čerticemi, anděli a Mikuláši ze SŠPHZ

Po třech letech kovidové pauzy jsme se dnes potkali se studentkami zdravuškami ze SŠPHZ Uherské Hradiště. Pod vedením paní učitelky Radky Chromkové pro nás holky připravily sportovní aktivity a florbalový turnaj. Čertovské zlobení i andělské pomáhání jsme si moc užili a Mikuláš nestačil odpovídat na záludné dětské dotazy. Do florbalového turnaje se všichni hráči vrhli s obrovským nasazením a nad čerticemi dokonce vyhráli.

Mikulášské dopoledne jsme si moc užili a děkujeme paní učitelce Radce Chromkové a jejím žákyním za to, že nám umožnily se takto sejít a společně si zařádit.